BAFRA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ ( GİAD )’DAN ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİNE ANLAMLI ZİYARET
BAFRA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ ( GİAD )’DAN ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİNE ANLAMLI ZİYARET

Bafra Genç İşadamları derneği yeni yönetimi Bafra’da ziyaretlerine devam ediyor.Bafra’da faaliyet gösteren Özel Medibafra hastanesini ziyaret eden “GİAD” Başkanı ve yönetim kurulunu Medibafra İşletme Müdürü Şafak Aygül ve Mesul Müdür Hamiyet Çaylı karşıladı. Ziyarette konuşan dernek Genç işadamları dernek başkanı Güngör,”Bafra’ya önemli katkıları bulunan hastanemizi ziyaret etmek bizleri fazlası ile ziyade etti.Gerek sağlık,gerek ise istihdam yönünden Bafra’ya katkısı tartışılmayacak hastane yönetimini her zaman tebrik ve taktir ediyoruz.”dedi.
Özel Medibafra İşletme şefi Şafak Aygül “ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Bafra’da önemli kurumlarda faaliyet gösteren genç işadamlarını her zaman yakından takip ediyoruz.Yaşadıkları şehre “Bafra” hizmet verebilmek için gayret gösteriyorlar.Bizler Medibafra hastanesi olarak kendilerine başarılar diliyor yeni Başkan ve yönetimi tebrik ediyorum.” dedi.


Ziyaretçi Görüşleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.