Op. Dr. Kemalettin GÜLBAHÇE
Op. Dr. Kemalettin GÜLBAHÇE
Ortopedi ve Travmatoloji Uzm.

1980 Denizli doğumluyum. ilk ve orta öğrenimimi Uşak’ta tamamladım. Daha sonra 1994 yılında liselere giriş sınavında Afyon Fen Lisesini kazanarak lise öğrenimini yatılı olarak burada tamamladım.

1997 yılında girdiğim üniversite sınavında ise Ankara Gazi Üniversitesi Tıp fakültesini kazandım ve 2004 yılında mezun oldum. 2005 yılında girdiğim tıpta uzmanlık sınavında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünü kazandım.

2010 yılında bu klinikten uzman doktor olarak mezun oldum. Aynı yıl mecburi hizmet atamasında Ünye devlet hastanesine ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak atandım. 1 yıl burada çalıştıktan sonra 2011 yılında eş durumundan Bafra devlet hastanesine atandım.

2014 yılının aralık ayından itibaren ise Bafra’da bir özel Medibafra Hastanesinde ortopedi uzmanı olarak çalışmaktayım.

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.