MEDİBAFRA HASTANESİ KURUMLAR VERGİSİNDE BAFRA BİRİNCİSİ
MEDİBAFRA HASTANESİ KURUMLAR VERGİSİNDE BAFRA BİRİNCİSİ

Samsun’un Bafra İlçesinde faaliyet gösteren Özel Medibafra Hastanesi 2016 yılı kurumlar vergisinde Bafra 1.’si oldu.

8 yılı aşkın bir süredir Bafra ve bölge halkına sağlık alanında hizmet sunan Özel Medibafra Hastanesi kurumlar vergisinde birinci olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlediği “Türkiye’nin ekonomik geleceği” adlı konferansta ödüle layık görüldü. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla düzenlenen programda Özel Medibafra Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. İsmail Kadıoğlu ödülünü Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu’nun elinden aldı.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kadıoğlu, “8 yılı aşkın bir süredir Bafra ve bölge halkına sağlık alanında her biri kendi dalında uzman arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Özel Medibafra Hastanesi olarak her zaman en iyi sağlık hizmetini nasıl veririz anlayışıyla hareket ediyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ederek teknolojik alt yapımızı güçlendirirken bir yandan da kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özel Medibafra hastanesi olarak bu güne kadar her türlü sosyal faaliyet içerisinde yer alarak sadece sağlık alanında değil bir işletme olarak ta üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Dolayısıyla Bafra’da sağlık alanında faaliyet gösteren bir işletme olarak 2016 yılı içerisinde kurumlar vergisinde birinci olmanın da gururunu yaşıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören Başta TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar’a ve Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlun’a teşekkür ediyorum.” Dedi.


Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.