Öğrenciler Dr. Canan Uğur’u Soru Yağmuruna Tuttu
Öğrenciler Dr. Canan Uğur’u Soru Yağmuruna Tuttu
Özel Bafra Gençlik Koleji Kariyer Günlerinin konuğu Özel Medibafra hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr.Canan Uğur oldu.

Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programının konuğu Özel Medibafra hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr.Canan Uğur oldu. Uzm.Dr.Canan Uğur ; Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programın konuğu olup,öğrencilerle birlikte olmaktan,onlara kalp sağlığımız ile ilgili bilgiler aktarmaktan dolayı çok mutlu oldum. Okullarımızda, gençlerimizin geleceğine yönelik böyle çalışmalar yapılması çok güzel ve anlamlı dedi.

 

Programda, toplumuzun özellikle son dönemlerde bilgisayar, tablet, telefon gibi teknolojik aletlere bağımlığı arttı. Buda beraberinde hareketsiz bir yaşamı getirdi. Kalp sağlığı için hareketin, düzenli beslenmenin, sevginin önemini anlatan Uzm.Dr.Canan Uğur öğrencilerden gelen soruları cevapladı. Plaket takdimi ile program sona erdi. Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu Müdürü Soner Lokman; “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programımıza yoğun iş temposuna rağmen katılarak bizlere vakit ayıran değerli doktorumuz Canan Uğur hanımefendiye Bafra Gençlik Koleji ailesi adına teşekkür ederim, dedi.

 

ogrenciler-dr.-canan-uguru-soru-yagmuruna-tuttu.JPG

ogrenciler-dr.-canan-uguru-soru-yagmuruna-tuttu-001.JPG


Ziyaretçi Görüşleri - 1 Yorum

  1. adil dedi ki:

    böyle güzel etkinliklere de vesile olan Medibafraya ve Dr.Canan hanıma bende geleceğimiz gençleri adına çok teşekkür ediyorum.Vatana millete yararlı nice başarılı doktorlar çıksın aralarından insallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir