ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDEN DOĞANKAYA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ’NE ANLAMLI ZİYARET
ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDEN DOĞANKAYA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Özel Medi Bafra Hastanesi İşletme Müdürü Dr. Şafak Aygül ve Kurum Müdürleri Arzu Turan, Nafız Ak, Sezgin Şahin, Gülşah Ceylan Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.
Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Dursun Dündar “Her 68 çocuktan birinin karşı karşıya kaldığı OTİZMİN beslenme,teknoloji bağımlılığı gibi bir çok nedenden kaynaklanabildiğini farkındalık ayında birazda doğal beslenme, teknoloji bağımlılığı ve ağır metallerin günlük hayatındaki yeri kısaca kirlenen su ve toprağa da dikkat çekmek istiyoruz dedi. Ayrıca her türlü etkinlikte gerek maddi gerek manevi desteklerinin esirgemeyen MediBafra Hastanemize bugün ki duyarlılığı içinde teşekkür ederim “ dedi.
Özel Medibafra Hastanesi İşletme Müdürü Dr. Şafak AYGÜL şunları söyledi:
“’Otizim Farkındalık Ayı DOLAYISI İLE ‘’ DOĞANKAYA özel eğitim Uygulama merkezinde olan çocuklarımıza çeşitli hediyeler vererek otizmin farkındalığına katkı sağlamaya çalıştık. Bu okul farkındalığı yaratmıştır. Bu okul herkesin farkında, yakın zamanda Türkiye farkında olacak. Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Ülkemizin geleceği olan bu öğrencilerimize ne kadar el uzatsak azdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Özel Medibafra Hastanesi Ailesi olarak her zaman yanınızdayız” dedi.


Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.