ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDEN DÜNYA KANSER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDEN DÜNYA KANSER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Bafra’da İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Özel Medibafra Hastanesi ‘nin katkılarıyla 4 Şubat Dünya  Kanser Günü dolayısıyla kadınlara yönelik farkındalık semineri düzenledi.

4 Şubat  Dünya Kanser Günü Nedeniyle Bafra Belediye Kültür Merkezi’nde kadınlara yönelik meme ve rahim kanseri konulu seminer düzenlendi. Özel Medibafra Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı  Dr. Öğr. Üyesi İzzettin KAHRAMAN  ve Bafra İlçe Sağlık Müdürlüğü KETEM Birim Sorumlusu Dr. Gökçen PAYKAL  tarafından kanser ve erken teşhisin önemi  hakkında bilgilendirmede önemli mesajlar verildi.

KETEM’e en çok yönlendirme yapan ve erken tanı ile hayat kurtaran yönlendirmelerden dolayı  Dr. Mustafa TOKUR, Dr. Seçil  DURSUN, Ebe Nurgül KOCABAŞ , Özel Medibafra Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı  Dr. Öğr. Üyesi İzzettin KAHRAMAN’a Kaymakam Ahmet ADANUR ve Belediye Başkanı Hamit KILIÇ tarafından plaket verildi.


Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.