ŞEHİR ŞEHİR DOLAŞTI, ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDE ŞİFA BULDU
ŞEHİR ŞEHİR DOLAŞTI, ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ’NDE ŞİFA BULDU

Çok şiddetli bel ağrıları olan ve ağrıların artması sonucu Özel Medibafra Hastanesi’ne başvuran ve Ankara’da yaşayan 66 yaşındaki Levent MORAMOLLU, önce sırayla İtalya, Almanya / Münich ve Türkiye’nin birçok yerindeki hastaneleri kapı kapı dolaştı. Moramollu tavsiye üzerine ailesi Özel Medibafra Hastanesi’ne getirdi.

 

Gerçekleşen bel fıtığı ameliyatının ardından açıklama yapan Op. Dr. Yakup  SEZER “Belin orijinal yapısını bozmadan sinirleri sıkıştıran bağ dokusu ve kemiklerin basısı mikrocerrahi yöntemi ile kaldırıldı. Platin, vida gibi belin yapısına uygun olmayan malzemeler kullanılmadı. Hasta bir gün içerisinde taburcu edildi” dedi.

 

Özel Medibafra Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı olan Sn. Levent MORAMOLLU ” Aile dostumuz olan Dr. Neşe Hanım’ın tavsiyesi üzerine Özel Medibafra Hastanesine geldik.

 

Hastanedeki yoğunluğa rağmen randevu vermeden geldiğim gün beni ameliyat ettiniz. L4,L5 spinal stenozun, omurgaların arasındaki kanalın daralmasına bağlı, içinden geçen omurilik ve sinir köklerinin sıkışması sonucu bir daralma olmuş. Daralma yüzde yüz seviyeye gelmiş, ayak felcine uğrayacakmışım. Ameliyattan sonra sağlığım çok iyi,  gayet iyi yürüyorum. Daha önce yapamadığım bütün hareketleri yapıyorum. Size gerçekten minnet borçluyum.

 

Hastalığım nedeniyle bugüne kadar bir çok doktor ve hastane gezdik. Hiçbiri mikrocerrahi yönteminden bahsetmedi. Platinli,vidalı ve açık ameliyatlardan bahsettiler. Ameliyatların gerek maliyetlerinin yüksek oluşu, gerek rehabilitasyon süresinin uzun olması bizi tedirgin etti.

 

Başarılı ameliyattan dolayı başta doktorum Op. Dr. Yakup SEZER’e, ekibine ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 


Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.