Op. Dr. Aytaç TÜRKÖZ
Op. Dr. Aytaç TÜRKÖZ
Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

1981 Almanya doğumlu. İlköğrenimini Bafra Gazi İlkokulunda, orta öğrenimini Bafra Cumhuriyet Ortaokulunda, Lise Öğrenimini de Bafra Lisesi’nde (YDA) tamamladıktan sonra OMÜ Tıp Fakültesinden 2006’da mezun oldu. Pratisyen zorunlu hizmeti için  İstanbul’da çalıştı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığını 2015 yılında OMÜ’den aldıktan sonra Mardin/Kızıltepe’de zorunlu hizmetini tamamlamış ve ardından Ünye Devlet Hastanesinde kısa bir süre çalışmıştır. İyi Derece de İngilizce bilmektedir.

Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında; Lomber Dar Kanal (Kanal Darlığı), Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Servikal Disk Hernisi (Boyun Fıtığı), Spinal  Travma, Kafa Travması, Kranial – Spinal, Tümörler, Hidrosefali-Şant Cerrahileri,  Karpal Tünel Sendromu (El’de Sinir Sıkışması) özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Medibafra

HAKKIMIZDA

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel Medi Bafra Hastanesi siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Branşlarında Uzman Doktorları ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatarak tedavilerinizde 153 yataklı bir kuruluş olarak sizlerin sağlığınız için çalışmaktayız.