Haberler

Özel Medibafra Hastanesi Futbol Takımı Galibiyetini Çalışma Arkadaşlarına Armağan Etti

Hastanemiz futbol takımı kurumlar arasında yapılan turnuva kapsamında Vezirköprü Belediyesi ile yaptığı müsabakayı 3-1 kazanarak bu anlamlı galibiyeti geçtiğimiz günlerde vefat eden Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcımız Birkan ÖZTEKİN'e armağan etti. 

Hastanemiz Personellerinden Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Birkan ÖZTEKİN Dualar ve Göz Yaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hastanemiz personellerinden Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Birkan ÖZTEKİN için 23.06.2022 tarihinde hastanemiz bahçesinde saat 09:30'da tören yapıldı. Törende konuşma yapan hastanemiz genel müdürü Uzm. Dr. Şafak AYGÜL Birkan ÖZTEKİN ile ilgili olan bir anısını anlatırken göz yaşlarını tutamadı. Birkan ÖZTEKİN'in babası Nahit ÖZTEKİN ise yaptığı konuşmada oğlu için helallik istedi. Törenin ardınd..

Özel Medibafra Hastanesinde 1O Kasım Atatürk'ü Anma Töreni Düzenlendi

"Atatürk’üm, iyi ki bizimleydin, iyi ki bizimlesin ve bizimle var olacaksın" Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm.Dr. Şafak Aygül Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu Büyük Önder Atatürk, aramızdan ayrılışının 83. yılında Tüm Türkiye`de olduğu gibi Bafra`da da tören ve etkinliklerle anıldı. Özel Medibafra Hastanesi'ndeki anma törenine Hastane Yöneticileri, Doktorları, Hemşireler..

Özel Medibafra Hastanesi Uluslararası Sağlık Turizmi Faaliyetinde Bulunmaya Hak Kazanmıştır

Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yönetmelik Kapsamında, Uluslararası Sağlık Turizmi Sağlık Tesisi Yetkinlik Kriteleri’ne  ve Yönetmeliğin Genel Esaslarına Uyarak, Uluslarası Sağlık Turizmi Faaliyetinde Bulunmaya Hak Kazanmıştır.

Özel Medibafra Hastanesi'nden Dünya Kanser Günü Etkinliği

Bafra’da İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Özel Medibafra Hastanesi ‘nin katkılarıyla 4 Şubat Dünya  Kanser Günü dolayısıyla kadınlara yönelik farkındalık semineri düzenledi. 4 Şubat  Dünya Kanser Günü Nedeniyle Bafra Belediye Kültür Merkezi’nde kadınlara yönelik meme ve rahim kanseri konulu seminer düzenlendi. Özel Medibafra Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı  Dr. Öğr. Üyesi İ..

Diyanet İşleri Başkanlığı Bafra Müftülüğü'nde Kanser Semineri

Özel Medibafra Hastanesi Genel Cerrahi Doktoru Op. Dr. İzzettin KAHRAMAN Bafra Diyanet İşleri Başkanlığı’nda kanser semineri verdi. Op. Dr. İzzettin KAHRAMAN kanserin erken teşhisin önemine vurgu yaptı. Kahraman; kanser erken teşhis edildiğinde çok yüksek başarı oranıyla tedavi edilebildiğini belirten Kahraman, Seminerde katılımcılara kanserde etkin rol oynayan sigara ve beslenmenin kanserle olan ilişkisini anlatarak, en yaygın kanser türlerinden olan akciğer kanseri, k..

Bafra Halk Eğitim Merkezi'nde Meme Kanseri Semineri

Özel Medibafra Hastanesi Genel Cerrahi Doktoru Op. Dr. İzzettin KAHRAMAN Bafra Halk Eğitim Merkezinde kadınlara yönelik sine vizyon eşliğinde meme kanseri semineri verdi. Op. Dr. İzzettin KAHRAMAN meme kanserinde erken teşhisin önemine vurgu yaptı. Kahraman; Meme kanserinin erken teşhis edildiğinde çok yüksek başarı oranıyla tedavi edilebildiğini belirten Kahraman, kadınların kendi kendilerini elle muayene ederek herhangi bir kitle fark ederlerse doktora gitmeleri gerektiğini..

Bafra Halk Eğitim Merkezi'nde Tüberküloz Semineri

Özel Medibafra Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr. Hayriye ÇETE KÖK Bafra Halk Eğitim Merkezinde kadınlara yönelik sine vizyon eşliğinde Tüberküloz semineri verdi. Tüberkülozun uzun süreli yakın temaslarda daha sık bulaştığını belirten Çete Kök, “Tüberküloz uzun süreli yakın temaslarda daha sık bulaşıyor. En çok tüberküloz bulaştırıcı olan hastalar balgamında basil çıkartan hastal..

19 Mayıs British American Tobacco ile Sağlık Sözleşmesi

Özel Medibafra Hastanesi İşletme Müdürü Hıdır ARSLAN ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezgin ŞAHİN ile birlikte 19 Mayıs British American Tobacco Tek Gıda-İş Sendikası Samsun Şubesi ile sağlık sözleşmesi imzaladı. 19 Mayıs  BRİTİSH AMERİCAN TOBACCO’da çalışan işçilerin sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri için Özel Medibafra Hastanesi ile kurumsal sağlık sözleşmesine imza attı. Tüm branşları kapsayan kurumsal sağlık s&o..

İki Başarılı Ameliyat Sonrası Sağlığına Kavuşan Hastamız Nurgül Elmas

Hastamız, mesanede (idrar torbası) ve kalın barsakta yayılmış tümörler, kansızlık, böbrek yetmezliği tablosu ile hastanemize başvurmuş olup, Üroloji Doktoru Op. Dr. Burak Yavuz KARA tarafından gerçekleştirilen Radikal Sistektomi (mesanenin alınması) ameliyatı ve Genel Cerrahi Doktoru Op. Dr. Adnan SAÇIN tarafından gerçekleştirilen Hemikolektomi (kalın bağırsağın alınması) ameliyatları sonrasında, hastamızın kansızlığı ve böbrek yetmezliği düzelmiş olup, t..

15 Temmuz Şehidimizin Annesi Sağlığına Kavuşturularak Taburcu Edildi

Özel Medibafra Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa KARA’ya Kalça Protez Revizyonu ameliyatı olan 15 Temmuz Şehidimiz Sevgi YEŞİLYURT’un Annesi Gülbeyaz YEŞİLYURT sağlığına kavuşturularak taburcu edildi.

Öğrenciler Dr. Canan Uğur'u Soru Yağmuruna Tuttu

Özel Bafra Gençlik Koleji Kariyer Günlerinin konuğu Özel Medibafra hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr.Canan Uğur oldu. Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı programının konuğu Özel Medibafra hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr.Canan Uğur oldu. Uzm.Dr.Canan Uğur ; Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulunun düzenlemiş olduğu “Gençlikte Kariyer Günleri” adlı..

Öfke Kontrolü ve Mobbing Eğitimi

Sağlık hizmetinde çalışanlara, öfke kontrolü alanında eğitim semineri verildi.   Psikolog Oya KAPTAN, ‘‘Ortak amacı sağlık olan çalışan, hasta ve hasta yakınları, beklenen sonucu elde etmek için hastane ortamında birbirleriyle sürekli bir etkileşim ve iletişim içerisindedirler. Bu sürecin doğru gerçekleşebilmesi için empatik yaklaşım, öfke kontrolü, güven oluşturma, stresle baş edebilme gibi konularda kurumsa..

Engele Doktor Dokunuşu

Medi Bafra Hastanesi Engelliler Haftası dolayısı ile Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret ederek hediyeler dağıttı. Okul velisi ve okul aile birliği başkanı Mahmut ÖZKÖK:Tüm faliyetlerimizde bizi destekleyen ve bize yardımcı olan hastanemize sayın hocamız Doktor ŞAFAK AYGÜL ve İsmail KADIOĞLU nezdinde teşekkür ediyoruz.Dedi Okul velisi Şenay ŞENER:Daha öncede oyun salonumuzu oyuncaklarla zenginleştiren Medi Bafra Hastanemizin bu günde yanlız bırakmam..

Özel Medibafra Hastanesi'nden Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ne Anlamlı Ziyaret

Özel Medi Bafra Hastanesi İşletme Müdürü Dr. Şafak Aygül ve Kurum Müdürleri Arzu Turan, Nafız Ak, Sezgin Şahin, Gülşah Ceylan Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti. Doğankaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Dursun Dündar “Her 68 çocuktan birinin karşı karşıya kaldığı OTİZMİN beslenme,teknoloji bağımlılığı gibi bir çok nedenden kaynaklanabildiğini farkındalık ayında birazda doğal b..