Komiteler
KOMİTE SORUMLUSU : HAP Sekretaryası Hasan HACIÖMEROĞLU
KOMİTE ÜYELERİ :
Tıbbi Teknik Danışma Kurulu Dr. Tamer KUTLU
Planlama Şefi Hıdır ARSLAN
Operasyon Şefi Berkay REÇBER
Lojistik Şefi Arzu TURAN
Halkla İlişkiler Sorumlusu Gülşah CEYLAN
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Merve ÇIRAK
Kurumlar Arası Koordinasyon Sorumlusu Sezgin ŞAHİN
Finans Şefi Temel ŞAHİN
KOMİTE SORUMLUSU : Teknik Hizmetler Müdürü Berkay REÇBER
KOMİTE ÜYELERİ :
Mesul Müdür Uzm. Dr. Recep ABANOZ
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Destek Hizmetleri Müdürü Metin TEKCAN
Hasta Hakları ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gülşah CEYLAN
KOMİTE SORUMLUSU : İSG Koordinatörü Merve ATMACA
KOMİTE ÜYELERİ :
İşyeri Hekimi Dr. Kadir BOZ
İş Güvenliği Uzmanı Coşkun KARACA
İş Güvenliği Uzmanı Merve ÇIRAK
İşyeri Çalışan Temsilcisi Gülşah CEYLAN Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Teknik Hizmetler Müdürü Berkay REÇBER
KOMİTE SORUMLUSU : Eğitim Sorumlusu Merve ATMACA
KOMİTE ÜYELERİ :
Mesul Müdür Uzm. Dr. Recep ABANOZ
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Hasta Hakları / Halkla İlişkiler Müdürü Gülşah CEYLAN
Destek Hizmetleri Müdürü Metin TEKCAN
Bilgi İşlem Sorumlusu Murat Cem GENÇ
KOMİTE SORUMLUSU : Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Teoman KAYNAR
KOMİTE ÜYELERİ :
Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Adnan SAÇIN
Dahiliye Uzmanı Hasan ŞEKERCİOĞLU
Eczacı Rümeysa UYAR
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu Turan
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Ayşenur NEMLİOĞLU
KOMİTE SORUMLUSU : Mesul Müdür Uzm. Dr. Recep ABANOZ
KOMİTE ÜYELERİ :
Biyokimya Laboratuvar Uzmanı Ahmet KOZAN
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Cengiz KİZİROĞLU
Eczacı Rümeysa UYAR
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Bilgi İşlem Sorumlusu Murat Cem GENÇ
Acil Servis Bölüm Kalite Sorumlusu İslam YALNIZ
Ameliyathane Bölüm Kalite Sorumlusu Azmiye AKYÜZ
KOMİTE SORUMLUSU : Eczacı Rümeysa UYAR
KOMİTE ÜYELERİ :
Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Teoman KAYNAR
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Eğitim Sorumlusu Merve ATMACA
Bilgi İşlem Sorumlusu Murat Cem GENÇ
KOMİTE SORUMLUSU : Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
KOMİTE ÜYELERİ :
Mesul Müdür Uzm.Dr. Recep ABANOZ
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Hasta Hakları ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gülşah CEYLAN
Eğitim Sorumlusu Merve ATMACA
Bilgi İşlem Sorumlusu Murat Cem GENÇ
Kalite Hemşiresi Çilem YILDIZ
KOMİTE SORUMLUSU : Radyoloji Uzmanı Dr. Recep ABANOZ
KOMİTE ÜYELERİ :
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Radyoloji Sorumlusu Ufuk ÇELEBİ
KOMİTE SORUMLUSU : Teknik Hizmetler Müdürü Berkay REÇBER
KOMİTE ÜYELERİ :
Mesul Müdür Uzm. Dr. Recep ABANOZ
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Destek Hizmetleri Müdürü Metin TEKCAN
Radyoloji Ünitesi Bölüm Kalite Sorumlusu Ufuk ÇELEBİ
Laboratuvar Bölüm Kalite Sorumlusu Havva Nur EROL
KOMİTE SORUMLUSU : Transfüzyon Merkezi Sorumlu Hekimi Hasan ŞEKERCİOĞLU
KOMİTE ÜYELERİ :
Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Adnan SAÇIN
Çocuk Hastalıkları Uzmanı Temuçin KARASU
Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Taner KAYA
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Cengiz KİZİROĞLU
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Arzu TURAN
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Transfüzyon Merkezi Kalite Kontrol Teknikeri Halise KÜÇÜKDURSUN
Dahiliye Servisi Sorumlusu Büşra KIVRAK
Hemovijilans Hemşiresi Ayşenur NEMLİOĞLU
KOMİTE SORUMLUSU : Organ Nakli Koordinatörü Uzm. Dr. Cengiz KİZİROĞLU
KOMİTE ÜYELERİ :
Mesul Müdür Uzm. Dr. Recep ABANOZ
Kardiyoloji Uzm. Dr. Canan UĞUR
Nöroloji Uzm. Dr. Şule KEFELİ
Beyin Cerrahi Uzm. Op. Dr. Aytaç TÜRKÖZ
Kalite Yönetim Direktörü Hasan HACIÖMEROĞLU
Organ Nakli Hemşiresi Elçin AKGÜN
Genel Yoğun Bakım 2 Sorumlusu Gülşen ÖZSOMUNCU YILMAZ
Genel Yoğun Bakım 3 Sorumlusu Derya ŞİRİN